Nawrot Jolanta - Płonące główki, stygnące stópki

wysyłka w ciągu 5 dni

szczegóły wysyłki >>

18,90 zł

Książka-laureatka konkursu poetyckiego im. Klemensa Janickiego. Konkurs organizowany był w ramach festiwalu Poznań Poetów 2015. Organizator: Centrum Kultury „Zamek”. Śmierć […]

Śmierć

„Czy będzie ci zimno?”
„To zależy od tego,
po której stronie okna
staniesz”.

(fragment książki)

Książka ukazała się ze środków finansowych CK „Zamek” w Poznaniu.

Jolanta Nawrot (ur. w 1992 r.), poetka, studentka filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, laureatka Konkursu Poetyckiego im. Klemensa Janickiego na tomik wierszy (2015). Tomik Płonące główki, stygnące stópki jest jej debiutem książkowym. Mieszka w Gółkowie i Poznaniu.

Autor: Nawrot Jolanta
Isbn: ISBN 978-83-64504-51-8
Format: 16 × 21
Oprawa: miękka ze skrzydełkami