Ochrona danych osobowych

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury z siedzibą w Poznaniu dokłada wszelkich starań aby dane osobowe przetwarzane przez instytucje były odpowiednio zabezpieczone.

Wypełniając obowiązek informacyjny, wynikający z wyżej wskazanego Rozporządzenia, poniżej zostały zamieszczone klauzule informacyjne skierowane do poszczególnych osób, których dane są przetwarzane, w tym uczestników wydarzeń organizowanych przez podmiot. Pozostałe klauzule informacyjne zawarte są w odpowiednich formularzach, umowach zawieranych z instytucją.

Ponadto poniżej zamieszczona została Polityka prywatności – dokument, który opisuje zasady przetwarzania danych Użytkowników strony www.wbp.poznan.pl oraz jej podstron, w tym zapisy na usługę newsletter, politykę plików cookies oraz narzędzia stosowane przez wyżej wskazaną stronę.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: