Kontakt z WBPiCAK

Dyrekcja

ul. Bolesława Prusa 3
60-819 Poznań
tel. 61 66 40 850
Sekretariat:

Dominika Rudzińska (st. specjalista ds. administracyjnych), tel. 61 66 40 850, e-mail: sekretariat@wbp.poznan.pl

Rzecznik prasowy/Promocja
Dział Gromadzenia, Opracowywania i Udostępniania Zbiorów

Kierownik: Krystyna Dąbrowska (st. kustosz), tel. 61 66 40 870,
e-mail: krystyna.dabrowska@wbp.poznan.pl

Z-ca kierownika: Patrycja Binięda (kustosz), tel. 61 66 40 872,
e-mail: patrycja.binieda@wbp.poznan.pl


Wypożyczalnia:

tel. 61 66 40 873

e-mail: wypozyczalnia@wbp.poznan.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek – 9.00 – 18.00
wybrane soboty – 9.00-13.00


Opracowanie:


Digitalizacja:

 

Dział Informacji Bibliograficznej i Regionalnej

Kierownik: Aneta Szczepaniak-Głębocka (st. kustosz), tel. 61 66 40 879,
e-mail: aneta.szczepaniak@wbp.poznan.plinformacyjny@wbp.poznan.pl
Z-ca kierownika: Marcin Radomski (kustosz), tel. 61 66 40 884,
e-mail: marcin.radomski@wbp.poznan.plredakcja@regionwielkopolska.pl


Pracownia Krajoznawcza

tel. 61 66 40 883, 61 66 40 884


Pracownia Bibliografii Regionalnej

 


Pracownia Bibliograficzno-Informacyjna

Dział Instrukcyjno-Metodyczny Bibliotek

Kierownik: Mikołaj Pukianiec (kustosz), tel. 61 66 40 860, kom. 600 277 012
e-mail: mikolaj.pukianiec@wbp.poznan.pl; (metodyczny@wbp.poznan.pl)

Dział Animacji Kultury

Samodzielne stanowisko ds. amatorskiego ruchu artystycznego – fotografia

Samodzielne stanowisko ds. amatorskiego ruchu artystycznego – folklor

Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie”

Kierownik zespołu: Piotr Kulka (gł. instruktor ds. amatorskiego ruchu artystycznego),
tel. 61 66 40 871, kom. 608 397 696, e-mail: piotr.kulka@wbp.poznan.pl; (wielkopolanie@folklor.pl)

poniedziałek-piątek 9.00-11.00

Wydawnictwo WBPiCAK

tel. 61 66 40 875 do 877

Kierownik: Mariusz Grzebalski (redaktor prowadzący), tel. 61 66 40 875,
e-mail: mariusz.grzebalski@wbp.poznan.pl

Zespół Redakcyjny Wydawnictwa WBPiCAK:

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Kierownik: Małgorzata Muchyńska, tel. 61 66 40 856,
e-mail: malgorzata.muchynska@wbp.poznan.pl (administrator@wbp.poznan.pl)

Pracownicy obsługi

Magazyn Książek – Archiwum Zakładowe

ul. Północna 34, Łęczyca

Dział Księgowo-Finansowy
Specjalista IT
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
  • Magdalena Słocińska – przewodnicząca Koła SBP WBPiCAK
    tel. 61 66 40 862, e-mail: sbp@wbp.poznan.pl

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: