10 / 10 / 23

BAZA 2024 – open call

nabór trwa do 15.03.2024 r.

Z prawej strony grafiki jednolite, żółte tło. Po lewej strony umieszczono logo festiwalu BAZA. Napisy: BAZA 2024, festiwal krótkich form filmowych, open call, nabór do 15.03.2024.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Halo BAZA!

Po raz trzeci ogłaszamy nabór do festiwalu krótkich form filmowych – BAZA.


Przypominamy zasady:

1. Ważne, by trzymać się krótkiej formy, czyli do 15 minut, a film był autorski i ze zgodą wszystkich występujących w nim osób.
2. Lubimy filmy szczere i prawdziwe, traktujące o aktualnych problemach lub zgłębiające czeluści istnienia. Słuchajcie własnych emocji i bądźcie bezkompromisowi/e!
3. Nie stawiamy ograniczeń wiekowych, ale w przypadku osób niepełnoletnich ważna jest zgoda opiekuna na udział i przyjazd na festiwal do Poznania.
4. BAZA to – tak jak przed rokiem – wspólnie tworzone bezpieczne miejsce do zabaw i eksperymentów. Stawiamy na kontakt, dyskusję, budowanie relacji i integrację. Istotna jest dla nas atmosfera i tworzenie społeczności.
5. Festiwal odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2024 roku. Szykujcie się na 3 dni pokazów filmowych, koncertów, działań performatywnych i wydarzeń towarzyszących.
*Niedługo zdradzimy miejsce festiwalu.
6. Tak jak działo się to w zeszłym roku, spośród wyselekcjonowanych do pokazu filmów, wyróżnienia przyznawać będą po pierwsze widzowie, po drugie sami twórcy/czynie, po trzecie organizatorzy.

Link do formularza zgłoszeniowego


BAZĘ współtworzą: Wojciech Ulman, Ola Polerowicz, Mateusz Kiszka i Tobiasz Jankowiak

Nasze media społecznościowe: Facebook | Instagram

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: