Zeszyt 20 - Dopowiadam drugą połowę

Rocznik 1982. Ukierunkowania twórcze: fotografia kreacyjna w kontekście społecznym, działania na pograniczu natury i kultury, neuroestetyka.

Zeszyt 20 - Dopowiadam drugą połowęUrodzona w 1982 roku. Mieszka i pracuje w Poznaniu. Absolwentka poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Fotograf. Wykładowca na Uniwersytecie Artystycznym oraz w poznańskiej Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Doktorantka na Wydziale Komunikacji Multimedialnej UAP. Od 2011 roku, w galerii Wieża Ciśnień w Koninie, prowadzi autorskie wykłady i warsztaty, m.in. w ramach cyklu „Rozmowy o Fotografii” oraz „Drugie Rozmowy o Fotografii”. Ukierunkowania twórcze: fotografia kreacyjna w kontekście społecznym, działania na pograniczu natury i kultury, neuroestetyka.