termin: 01 stycznia — 31 grudnia
miejsce: Wielkopolska

Legimi, Empik Go, ebookpoint BIBLIO

napisy: Legimi, empik go, Biblio ebookpointPrzedstawiamy szczegółowe zasady dotyczące kodów do platform: Legimi, Ebookpoint BIBLIO oraz Empik Go

Jak otrzymać kod?

1. Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy posiadający ważną kartę biblioteczną, wypożyczoną przynajmniej jedną pozycję z oferty biblioteki (książka, komiks, gra, audiobook) minimum raz na pół roku, oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Konta założone internetowo przez katalog OPAC i niepotwierdzone przez bibliotekarza nie kwalifikują się do wydania kodu.

2. Na początku miesiąca przyjdź do biblioteki i odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.

3. Ważne: liczba kodów w miesiącu jest ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór. Dlatego sugerujemy odebranie kodu pierwszego dnia roboczego miesiąca.

4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.

5. Połowa kodów będzie dostępna online poprzez wypełnienie formularza.

UWAGA! Zgłoszenia wysłane na mail biblioteki z pominięciem formularza lub z datą wcześniejszą niż 1. danego miesiąca nie będą brane pod uwagę.

6. Każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu.

7. Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi, Empik Go czy ebookpoint BIBLIO.

UWAGA! Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod do Empik Go lub tylko 1 kod do Legimi lub tylko 1 kod do ebookpoint BIBLIO. Z uwagi na ograniczoną liczbę kodów nie można otrzymać dostępu do wielu platform równocześnie.


Formularze zgłoszeniowe:

Zgłoszenie do platformy Legimi

Zgłoszenie do platformy Empik Go

Zgłoszenie do platformy ebookpoint BIBLIO

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: