Ebookpoint BIBLIO

Ebookpoint BIBLIO oferuje tytuły marek Grupy Helion na wyłączność oraz pozycje renomowanych wydawnictw. Zapraszamy do wypożyczalni WBPiCAK po darmowe

logotyp z napisem: BIBLBIO ebookpoint

Ebookpoint BIBLIO w pytaniach i odpowiedziach:

Czym jest ebookpoint BIBLIO?

To multimedialna biblioteka cyfrowa, działająca na zasadach tradycyjnej biblioteki przeniesionej do sieci.

Z jakich publikacji mogę korzystać?

Ebookpoint BIBLIO jest częścią serwisu ebookpoint.pl – jednej z najbardziej rozpoznawalnych księgarni internetowych w Polsce oferującej ponad 90 tys. publikacji. Jako jedyna platforma na rynku udostępnia 3 formaty i oferuje blisko:

33455 ebooków
4101 audiobooków
286 kursów video

Co mogę znaleźć na ebookpoint BIBLIO?

66% to beletrystyka, a 34% to publikacje specjalistyczne

To zbiór literatury zarówno specjalistycznej, edukacyjnej, jak i beletrystycznej, popularnej, poradników, przewodników …

W jaki sposób mogę korzystać z ebookpoint BIBLIO?

Aby otrzymać kod przyjdź do nas bądź napisz: wypozyczalnia@wbp.poznan.pl.

Jak aktywować konto w eBookpoint Biblio? Wystarczy wejść na stronę https://biblio.ebookpoint.pl/rejestracja i zarejestrować się. Następnie zalogować się używając danych, które były podane podczas rejestracji. Ostatnim etapem jest podanie kodu dostępu, który uzyskali Państwo od Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Uwaga: bezpłatny kod dostępu jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji. Można go aktywować w dowolnym momencie (po upływie terminu ważności kod zostaje automatycznie dezaktywowany). Kody wydajemy zarejestrowanym czytelnikom WBPiCAK.

Jak dodać kod pin (prezentacja pdf; 5,41 MB)

Co zrobić w sytuacji gdy do końca bieżącego miesiąca nie zdążę aktywować pobranego kodu?

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca użytkownik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 10 maja musi zostać aktywowany do 31 maja), kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece.

Czy z ebookpoint BIBLIO mogę korzystać na urządzeniach mobilnych?

Z ebooków, audiobooków i kursów video, które są dostępne w ebookpoint Biblio można korzystać na telefonie, tablecie i na komputerze. Wystarczy dostęp do Internetu, aby móc korzystać bez ograniczeń 24/7. Ebookpoint BIBLIO jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.
Należy zalogować się do aplikacji i czytać!

Masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami:

Krystyna Dąbrowska, tel. 61 66 40 870 lub mail: krystyna.dabrowska@wbp.poznan.pl

Patrycja Binięda, tel. 61 66 40 872 lub mail: patrycja.binieda@wbp.poznan.pl

 

Ebookpoint BIBLIO oferuje tytuły marek Grupy Helion na wyłączność oraz pozycje renomowanych wydawnictw, między innymi:

Prószyński Media, Wydawnictwo Czarne, Nasza Księgarnia, Karakter, Książnica, Wydawnictwo Smak Słowa, Copernicus Center Press, Dom Wydawniczy Rafael, Złote Myśli, W drodze, Wydawnictwo Literackie, Zysk i S-ka, Wydawnictwo Czarna Owca, Trzecia Strona, Książkowe Klimaty, Galaktyka, Packt Publishing, Oxford, Wydawnictwo UJ, Wydawnictwo WNT

logotyp z napisem: BIBLBIO ebookpoint

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Logo

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: