Panorama Wielkopolskiej Kultury nr 3–4 (133–134)/2023

strona tytułowa czasopisma Panorama Wielkopolskiej Kultury ze zdjęciem przedstawiającym kilka uśmiechniętych osób na scenie, część z nich trzyma dyplomy i wiązanki kwiatów„Panorama Wielkopolskiej Kultury” to jedyny tego rodzaju periodyk w Wielkopolsce poświęcony działalności bibliotek w naszym regionie.

W najnowszym numerze „Panoramy” m.in.: Izabela Przyłuska relacjonuje Wielkopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 2023; Małgorzata Bochińska z Działu Instrukcyjno-Metodycznego przygląda się dobrym praktykom z bibliotek publicznych powiatu gnieźnieńskiego; Anna Wawrzyniak z Działu Informacji Bibliograficznej i Regionalnej omawia wiosenny numer „Poradnika Bibliograficzno-Metodycznego”.

Jak zwykle opisujemy mnóstwo wydarzeń z bibliotek z całej Wielkopolski, czyli: akcje, spotkania, działalność DKK, animacje, wystawy, koncerty, konkursy, Tydzień Bibliotek, wiadomości z bibliotek.

W numerze „Panoramy” polecamy także do czytania nowości Wydawnictwa Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury.

Życzymy dobrej lektury!

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: