wydarzenie archiwalne
termin: 21 marca — 17 kwietnia
miejsce: Poznań

„Skrzydlaci przyjaciele z wyspy Man” – wystawa fotografii Pawła Garczyńskiego

Zapraszamy serdecznie na wystawę fotografii pn. „Skrzydlaci przyjaciele z wyspy Man”, która odbędzie się w czytelni Biblioteki Wojewódzkiej od 21 marca do 17 kwietnia 2024 r.

plakat ze zdjęciem ptaka, tekst: Skrzydlaci przyjaciele z wyspy Man Wystawa fotografii Pawła Garczyńskiego Od 21 marca do 17 kwietnia 2024 r. Biblioteka Wojewódzka w Poznaniu, ul. Prusa 3, czytelnia I piętro. Wstęp bezpłatny

Na wystawie będzie można obejrzeć ponad 50 zdjęć autorstwa Pawła Garczyńskiego. Fotografie przestawiają ptaki występujące na wyspie Man, która znajduje się na Morzu Irlandzkim, między Wielką Brytanią a Irlandią Północną.

Paweł Garczyński urodził się w 1978 r. Pochodzi ze Swarzędza, ale od 2005 r. mieszka z rodziną na wyspie Man. Z zawodu jest piekarzem, a swój czas wolny spędza na obserwacji lokalnej przyrody. Fotografowanie to jego ogromna pasja.

Wystawie będą towarzyszyć albumy przyrodnicze poświęcone ptakom. Zachęcamy dorosłych, aby przyszli na wydarzenie razem z dziećmi. Mamy nadzieję, że wystawa okaże się przyjemnym pretekstem, aby zapisać się do biblioteki. Równolegle do tego wydarzenia będziemy kontynuować akcję dla dzieci w wieku przedszkolnym pn. „Mała książka wielki człowiek”.

Wstęp bezpłatny.