Zające prezenty kochające – relacja

22 marca 2024 r. w holu Biblioteki Wojewódzkiej w Poznaniu odbył się interaktywny spektakl lalkowy dla dzieci wystawiony przez TEATR DZIECI MIŁOŚĆ.

Wiosna! Nic zatem dziwnego, że przykicały do nas zające i to zające nie byle jakie. Te dwa szczególne kochają prezenty… dawać. Kochają też dzieci podobnie jak Teatr Dzieci Miłość, który w holu naszej biblioteki zagrał interaktywny lalkowy spektakl — ZAJĄCE PREZENTY KOCHAJĄCE.

Widzowie najpierw wywołali na scenę didżeja kurczaka, a potem wraz z aktorami śpiewali, ćwiczyli skoki, malowali pisankę do konkursu pisanek, a nawet zamienili się w wiosenne motyle.

Na zakończenie dzieci mogły poznać osobiście bohaterów przedstawienia i zrobić sobie z nimi pamiątkowe fotografie.

W spektaklu wystąpili aktorzy-lalkarze wraz ze studentami Studia Osobowości.
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Pawłowska i Maciej Adamczyk.
Aktorzy: Katarzyna Pawłowska, Halina Soja, Maciej Adamczyk, Paweł Federowicz.
Scenografia i projekt oraz wykonanie lalek: Adrianna Siebyła.

Fot. Tobiasz Jankowiak