Turniej małego bajarza… czyli konkurs otwarty dla dzieci i młodzieży

koło z napisem: Noc bibliotekTurniej małego bajarza organizowany jest 7 października 2023 roku w godzinach 12:00-13:00 z okazji odbywającej się Nocy Bibliotek w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

♣ Celem turnieju jest promocja czytelnictwa oraz krzewienie kultury słowa
♣ Hasło przewodnie turnieju: „Absurd nie czytać!”
♣ Każdy Bajarz swą opowieść musi opowiadać minimum 2 minuty do maksymalnie 4 minut
♣ Brak ograniczeń wiekowych
♣ Mile widziane będą także ubarwienia sceniczne w postaci charakteryzacji, stroju bajarza oraz użytych rekwizytów, oraz ruchu i gestu podczas występu.

Nad Turniejem opiekę sprawować będzie komisja konkursowa.

Komisja z wszelaką uwagą wysłucha wszystkich opowieści, a najciekawsze nagrodzi.
Sponsorem nagród jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

tekst: Noc bibliotek. Serdecznie zapraszamy na turniej małego bajarza czyli konkurs otwarty dla dzieci i młodzieży. 07.10.2023, 12:00-13:00 Biblioteka Wojewódzka w Poznaniu ul. Prusa 3; grafika: na ciemny, tle chmurki i księżyc