okładka książki Krzysztofa Sztafa pt. Wielka radość w polskich domach

Sztafa Krzysztof – Wielka radość w polskich domach

wysyłka w ciągu 5 dni

szczegóły wysyłki >>

35,00 zł

Kamil sprowadza się po studiach do Warszawy. Trochę za dziewczyną, trochę za pracą i chęcią awansu do klasy średniej, ale […]

Kamil sprowadza się po studiach do Warszawy. Trochę za dziewczyną, trochę za pracą i chęcią awansu do klasy średniej, ale głównie po to, by coś przeżyć. Na początek znajduje mieszkanie z kolegą, rozpoczyna pracę w korporacji, a dla dziewczyny dosłownie traci głowę. Do wielkiej radości jednak ciągle daleko.
W swojej gęstej i błyskotliwie prowadzonej, debiutanckiej powieści Krzysztof Sztafa kreśli obraz kondycji warstwy inteligencji pokolenia dwudziesto- i trzydziestolatków rozrywanego przez sprzeczności kultury schyłkowego kapitalizmu w wersji nadwiślańskiej. Humorowi i ironii, od których wręcz kipi narracja, towarzyszy nabożna powaga wobec miłości. Tak, to książka głównie o niej.


Krzysztof Sztafa (ur. w 1991 r.) – pisarz, okazjonalnie krytyk literacki. Współtworzy pismo „Mały Format”. Mieszka w Warszawie. „Wielka radość w polskich domach” to jego debiut powieściowy.


Autor okładki i koncepcji graficznej: Piotr Zdanowicz

Autor: Sztafa Krzysztof
Isbn: 978-83-67433-31-0
Format: 11,5 × 17 cm
Oprawa: oprawa miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 164
Rok wydania: 2024
Nr tomu w serii: 21
Patroni medialni: kulturaupodstaw.pl, kulturapoznan.pl, Radio Afera, Mały Format

Podobne tytuły