01 / 02 / 23

filtr: REL – open call

Nabór do konkursu trwa do 1.06.2023 r.

Grafika promująca nabór do konkursu. Lewą stronę grafiki wypełnia czarno-biały gradient. W lewym górnym rogu znajduje się białe logo WBPiCAK. Bliżej środka grafiki widoczny biały napis: filtr:. Prawą stronę grafiki wypełnia niebiesko-biało-różowy grafient, na którym umieszczono żółte gwiazdki oraz napis: rel. Napis został trzykrotnie umieszczony na grafice, jeden pod drugim. Dolny i górny napis są koloru żółtego, środkowy napis jest koloru różowego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Wydarzenie FB
Więcej informacji o konkursie „filtr:”

Trwa nabór do trzeciej edycji konkursu dla młodzieży szkół średnich – filtr: REL!

rel (z ang. relatable) – coś z czym możesz się utożsamić; z czymś się zgadzasz i możesz odnieść to do własnego doświadczenia.

Czekamy na wasze zgłoszenia z zakresu fotografii, filmu i pokrewnych sztuk wizualnych – przyjmujemy też kolaże, gify, rysunki, teksty, tiktoki i inne.

Niezależnie od formy, poszukujemy opowieści o tym, z czym się utożsamiacie, w czym się odnajdujecie i czujecie się bezpieczniej – bo nie jesteście w tym sami/e. Czekamy na przejawy twórczości wychodzącej z doświadczeń zarówno osobistych, jak i zbiorowych; badającej relacje – osobiste, międzypokoleniowe, społeczne; wrażliwej na otaczający świat i ludzi; aktywizującej i łączącej różne wspólnoty.

Nabór prac do konkursu trwa do 1.06.2023 r.
Wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród planowane są na 30.06.2023 r.
Zgłoszenia w formie cyfrowej możecie przesyłać za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: