Nabory do „Cepelii-Poznań”

Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia-Poznań”, stanowiący zaplecze „Wielkopolan”, serdecznie zaprasza dzieci siedmioletnie na NABORY 2021.

tekst: Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Cepelia-Poznań zaprasza do Zespołu dzieci w wieku 7 lat; zdjęcie dwóch tańczących par dzieci w strojach ludowych

Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia-Poznań”, stanowiący zaplecze „Wielkopolan”, serdecznie zaprasza na NABORY 2021.

Zapraszamy do Zespołu dzieci w wieku 7 lat.

Przesłuchania i zapisy odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Poznaniu, ul. Jarochowskiego 1.
Kontakt: 61 866 57 47, 605 89 50 89

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc! Serdecznie zapraszamy.

Czekają na Was: taniec, muzyka, śpiew i wiele cudownych przygód na całe życie.

Drodzy Rodzice!

W naszym Zespole dzieci nie tylko uczą się tańca, śpiewu i gry na instrumentach. Otrzymują również szansę koncertowania w Polsce i za granicą oraz wyjazdów na obozy wypoczynkowo-szkoleniowe. Rozwijają się ruchowo, uczą się koncentracji, rozwijają umiejętność życia w grupie. Stają się otwarte, twórcze i samodzielne.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.45.