wydarzenie archiwalne
termin: 17 czerwca
miejsce: platforma ClickMeeting

Skontrum w bibliotece – webinar

grafika przedstawia otwarty laptop, kartki, smartfona, pisaki i filiżankę z kawą; napisy: webinar Skontrum w bibliotece, 17 czerwca 2024 r., godz. 10.00-11.30Adresaci:

Bibliotekarki i bibliotekarze oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie zbiorami bibliotecznymi w bibliotekach publicznych województwa wielkopolskiego

Cel szkolenia:

Uczestnicy dowiedzą się między innymi o obowiązujących przepisach, rodzajach i metodach przeprowadzania skontrum, jakie korzyści wynikają z przeprowadzenia skontrum, a także jak prawidłowo przygotować dokumentację.

zdjęcie portretowe młodej kobietyProwadząca:

Agata Leśniak – ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Bibliotekarz z ponad 8-letnim doświadczeniem pracy w bibliotece instytutu naukowego. Obecnie bibliotekarz – instruktor w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

(fot. archiwum prywatne)

Termin: 17 czerwca 2024 r., godz. 10.00–11.30
Forma: on-line
Miejsce: platforma ClickMeeting