wydarzenie archiwalne
termin: 25 listopada — 29 listopada
miejsce: Poznań

Międzykulturowe warsztaty twórcze dla dzieci „Zrób sam świąteczny prezent”

W naszej Bibliotece międzykulturowych dla dzieci i młodzieży cudzoziemskiej w ramach projektu „Budowanie struktur dla integracji cudzoziemców w Polsce”. Tym razem 25 i 29 listopada br. odbędą się warsztaty pt. „Zrób sam świąteczny prezent”.

W ramach warsztatów będziemy robić prezenty z różnych materiałów recyklingowych, by potem dzieci mogły obdarować nimi swoich najbliższych i przyjaciół. Wiadomo przecież, że dawanie jest równie przyjemne (jeśli nie przyjemniejsze) od dostawania prezentów!
Warsztaty odbędą się 25.11 i 29.11 o godz. 10.30 w s. 207 w naszej bibliotece.
Warsztaty międzykulturowe dla dzieci i młodzieży cudzoziemskiej finansowane przez Województwo Wielkopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu / Bezpieczna przystań / Projekt współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji / „Budowanie struktur dla integracji cudzoziemców w Polsce – etap II – pilotaż Centrów Integracji Cudzoziemców”, w ramach Funduszu Azylu Migracji i Integracji 2014-2020 dla Celu szczegółowego 2 Integracja / Legalna migracja (nabór nr 11-2020/BK- FAMI)