wydarzenie archiwalne
termin: 08 maja — 08 czerwca
miejsce: Poznań

Konkurs plastyczny dla dzieci

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie „Moja, Twoja, Nasza Biblioteka! Konkurs plastyczny dla najmłodszych na kartę biblioteczną”

Przedmiotem Konkursu jest stworzenie wzoru graficznego Karty Bibliotecznej – pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką w formacie A4.

Gotową pracę wraz ze zgodami rodziców lub opiekuna prawnego (załącznik) należy dostarczyć do siedziby Biblioteki, bądź wysłać pocztą na adres Biblioteki Wojewódzkiej, ul. Prusa 3, 60-819 Poznań, z dopiskiem „Wypożyczalnia – Konkurs Plastyczny” do 8.06.2023 roku.

W Konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku: 4-6 i 7-10 lat, nie tylko czytelnicy Biblioteki Wojewódzkiej w Poznaniu. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie nazwisk laureatów nastąpi 21 czerwca 2023 roku.

Szczegóły w REGULAMINIE!

Plakat promujący konkurs. Grafika przedstawia 5 postaci dzieci z otwartymi książkami oraz kolorowe kleksy i pędzle. Tekst: Konkurs plastyczny na kartę biblioteczną dla najmłodszych. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-6 i 7-10 lat. Wykonaj projekt plastyczny Karty bibliotecznej dowolną techniką w formacie A4. Dostarcz go do naszej wypożyczalni lub wyślij pocztą na adres Biblioteki Wojewódzkiej w Poznaniu, ul. Prusa 3, 60-819 Poznań, z dopiskiem Wypożyczalnia Konkurs Plastyczny. Termin nadsyłania prac: do 8.06.2023 r. Wyniki i wystawa pokonkursowa: 21.06.2023 r. Szczegóły: wbp.poznan.pl