Wyjazd szkoleniowy do bibliotek woj. warmińsko-mazurskiego

zdjęcie przedstawia oparcia siedzeń w autokarzeUWAGA! Zwolniły się dwa miejsca na wyjazd. Na chętnych czekamy do 2 czerwca br.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu organizuje wyjazd szkoleniowy do bibliotek woj. warmińsko-mazurskiego.

Szkolenie jest adresowane do pracowników wielkopolskich bibliotek samorządowych.

Termin szkolenia : 19-23 czerwca 2023 r.

Wyjazd autokarem z Poznania nastąpi 19 czerwca br. o godz. 8.00 sprzed Dworca Letniego PKP.
Powrót 23 czerwca br. ok. godz. 19.00

W programie przewidujemy realizację programu merytorycznego w następujących obiektach:

• Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie (filia Abecadło w galerii Aura i Multicentrum)
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu im. K. I.Gałczyńskiego
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim filia w Nowakowie
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu
  • Biblioteka Elbląska im. C. Norwida
  • Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Kwidzynie

Planowane atrakcje turystyczne realizować będziemy z pomocą regionalnych przewodników turystycznych i pilota.

Imienne zgłoszenia udziału w wyjeździe proszę przesyłać do dnia 31 marca br. – ze względu na ograniczoną liczbę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: turystyka@wbp.poznan.pl

Koszt wyjazdu – 750 zł za osobę. W cenie przejazd autokarem, noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami, wyżywienie (4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad), opieka pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie NNW. Wstępy do zwiedzanych obiektów dodatkowo płatne – 150 zł (w autokarze).

Kwotę akredytacji należy wpłacić do dnia 15 maja br. na konto :
Bank Santander 89 1500 1621 1216 2000 8820 0000

Informacji udzielają telefonicznie: