27 / 11 / 23

Pani Iwona Smarsz żegna się z naszą biblioteką i odchodzi na emeryturę

Szanownej Pani Iwonie Smarsz, Wicedyrektorce Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, składamy serdeczne podziękowania za wspólną, wieloletnią współpracę i opiekę!

Grupa osób stoi na korytarzu.

Praca z Panią stanowić będzie ważny rozdział w życiu zawodowym każdego z nas, a także bibliotekarzy z terenu województwa wielkopolskiego, nad którymi przez wiele, wiele lat sprawowała Pani opiekę merytoryczną. Dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość, Pani zaangażowanie i serdeczność.

W swoim ponad czterdziestoletnim życiu zawodowym pełniła Pani szereg ważnych ról, do każdej z nich wkładając całe swoje zaangażowanie, staranność i umiejętności. Z naszą biblioteką jest Pani związana od 1 lipca 1997 roku, najpierw pracując jako starszy kustosz, a od 2 stycznia 2002 roku jako Wicedyrektor biblioteki.

W latach 2018-2021 pełniła Pani rolę p.o. Dyrektora, zawsze dokładając starań, aby Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Poznaniu była ważnym elementem ogólnopolskiej sieci bibliotecznej. Wielomiesięczna, pełna włożonego trudu, gruntowna przebudowa budynku biblioteki, zakończona w 2021 roku, to Pani zasługa.

Życzymy, aby wszystkie Pani plany i marzenia, odkładane na później, spełniły się właśnie teraz. Życzymy również, aby znalazła Pani czas dla siebie, na odpoczynek i pielęgnowanie swoich pasji oraz zainteresowań. Życzymy Pani dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku,

Pracownicy Biblioteki Wojewódzkiej w Poznaniu

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: