PALMA WIELKANOCNA – zrób to w bibliotece!

grafika z kolorowymi pisankami i zającem trzymającym kartkę z napisem: Warsztaty plastyczne dla dzieci, sobota, 25.03.2023 r., godz. 11-13Kto lubi szukać zająca, zdobić jajka i robić palmy wielkanocne???
W sobotę, 25 marca 2023, w godzinach od 11.00 do 13.00 zapraszamy dzieci i rodziców z Polski i Ukrainy do Biblioteki Wojewódzkiej w Poznaniu przy ul. Prusa 3 na warsztaty plastyczne. Wspólnie wykonamy palmy i inne ozdoby wielkanocne. Zapewniamy materiały, udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zatem do dzieła!

Uwaga! obowiązują zapisy na bezpłatne warsztaty, liczba miejsc ograniczona, tel. 616640873

Zapraszamy serdecznie!

Хто любить шукати зайчика, прикрашати яйця та робити великодні пальми на Великдень?
У суботу 25.03.2023 з 11.00 -13.00 запрошуємо дітей та батьків з Польщі та України до Воєводської бібліотеки в Познані вул. Prusza, 3 на арт-майстерню. Разом ми будемо робити долоньки та інші великодні прикраси.
Ми надаємо матеріали.

Участь безкоштовна.

Реєстрація за телефоном 616640873 обов’язкова, кількість місць обмежена. Щиро запрошуємо!

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.