02 / 06 / 26

Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi z serią "Kuroshitsuji"

Na zdjęciu widać okładkę mangi Kuroshitsuji i ludzi w tle.
Elegancja, tajemnice i odrobina mrocznego humoru zagościły na naszym klubowym spotkaniu – co prawda zabrakło porcelany Royal Doulton, ale herbata i ciastka były jak najbardziej.
Tym razem rozmawialiśmy o Kuroshitsuji — serii, która od lat przyciąga fanów gotyckiego klimatu, intryg i niejednoznacznych bohaterów.
Spotkanie przebiegło w świetnej atmosferze — pełnej teorii, emocji i wymiany mangowych poleceń.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkania Dyskusyjnego Klubu Mangi, już 17.06, jak zawsze o godz. 17:00, na drugim piętrze w sali 207! 
ZAPRASZAMY!

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: