04 / 08 / 20

Kolej na biblioteki online!

Czas pandemii spowodował, że częściej i chętniej korzystamy z oferty kulturalnej dostępnej w internecie. Zachęcamy do skorzystania z e-usług i propozycji kulturalnych wielkopolskich bibliotek dostępnych w Internecie.

figurka kolejarza na tle jasnego budynku dworcowego; przez środek na żółtej taśmie napis: Sprawdź ofertę swojej biblioteki

W filmie „Kolej na biblioteki” prezentujemy ofertę wielkopolskich bibliotek, z której można skorzystać online. Materiał będzie emitowany w sierpniu 2020 roku na ekranach w pociągach Kolei Wielkopolskich i jest częścią większej kampanii promującej biblioteki.

Czas pandemii spowodował, że częściej i chętniej korzystamy z oferty kulturalnej dostępnej w internecie. Zachęcamy do skorzystania z e-usług i propozycji kulturalnych wielkopolskich bibliotek dostępnych w Internecie:

  • katalog zbiorów online 
  • e- booki i inne zbiory cyfrowe online
  • materiały z Wielkopolskiej Biblioteki Cyfrowej
  • konkursy, spotkania online

Obejrzyj film (15 sekund):
 

Zachęcamy do skorzystania z oferty online wielkopolskich bibliotek.

Sprawdź swoją bibliotekę!


Inicjatorem akcji jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, która na co dzień współpracuje z ponad 200 bibliotekami publicznymi z Wielkopolski. W 2019 roku na ekranach Kolei Wielkopolskich prezentowaliśmy nowoczesną architekturę i aranżację wnętrz wybranych bibliotek publicznych w Wielkopolsce.

Spot z poprzedniej akcji.
 

Partnerem akcji są:

Kolej na biblioteki online!

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: