24 / 11 / 22

Dyskusyjny Klub Książki w WBPiCAK

W czwartek, 24 listopada 2022, o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy WBPiCAK. Zapraszamy do Jeżycówki, na ulicę Słowackiego 16.
Porozmawiamy o książce „Koralina” Neila Gaimana.
Pamiętajcie, że książki będące tematem spotkań w ramach DKK możecie wypożyczyć w naszej Bibliotece, ale ich znajomość nie jest konieczna, by wziąć udział w spotkaniu – przyjdź na najbliższe i przekonaj się, czy taka forma rozmów o literaturze Ci odpowiada!

„Koralina” Neila Gaimana to współczesna baśń. Baśń, w której tytułowa bohaterka musi sprostać narastającej wokół niej samotności. Książka jest zaliczana do gatunku horroru. Nie nudzi i czyta się ją dobrze, jest wartościowa i pełna metafor. Książka przeznaczona dla dzieci i młodzieży, ale dla starszych będzie idealną propozycją. Polecamy również animację z 2009 roku pt. „Koralina i tajemnicze drzwi”.

rozłożone obok siebie kilka egzemplarzy książki z czarną okładką i stylizowanym napisem: Koralina, na środku jeden egzemplarz książki jest otwarty, obok napis: thursday 24 11 2022

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: