11 / 06 / 24

Czerwcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych komedią i absurdem na czerwcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi, które odbędzie się w Naszej Bibliotece przy ul. Prusa 3. Widzimy się w środę, 26 czerwca 2024 r., o godz. 17:00 w czytelni.

Plakat reklamujący wydarzenie. Tekst: Biblioteka Wojewódzka w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na komiczne i absurdalne spotkanie z mangami „Bracia z ulicy” i „Zerwane zaręczyny: więzienny slow life” 26 czerwca 2024 godz. 17:00, wstęp wolny. Grafika na górze plakatu: mnóstwo rysunkowych postaci oraz rysunek na dole: grupka siedmiu siedzących kotków

Tym razem na klubowiczów czeka tryskająca humorem i optymizmem seria „Bracia z ulicy” oraz równie zabawna parodia historii otome pt. „Zerwane zaręczyny: więzienny slow life”.

W „Braciach z ulicy” razem z Tetsu przeżyjemy wspaniałe przygody w towarzystwie kociej ekipy. Poznamy wielu ciekawych bohaterów i ujrzymy świat z perspektywy bezpańskich kotów, ale przede wszystkim znajdziemy odpowiedź na pytanie: co się stało z kotem króla?!

Z kolei w „Zerwanych zaręczynach…” poznamy nieprzeciętną bohaterkę grającą na nosie wszystkim wokół, która jak gdyby nic urządziła sobie wakacje w więziennej celi. Dowiemy się również jaki los czeka jej przeciwników i co z tego wszystkiego wyniknie.

Przypominamy, że jest to ostanie spotkanie przed wakacjami, a we wrześniu czeka na nas „Monster”!

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: